Přihlašování na tábor Rozkoš

Kapacita tábora je naplněna a přednostní přihlašování registrovaných dětí již skončilo. Nyní můžete díte přihlásit jako náhradníka, v případě uvolnění místa bych vás kontaktovala.

Vážení rodiče a děti,

Tábor se koná od 11. - 25. července 2020. Klasicky se potkáme na parkovišti u Alberta a společně pojedeme do Rozkoše, na naše stanové tábořiště. 

Zde se můžete přihlásit na náš letní tábor pro děti od 7 - 15 let (resp. 1. - 9. třída ZŠ). Vyplněním krátkého formuláře zašlete předběžnou registraci, stejně jako tomu bylo v minulých letech po mailu. Pokud přihlašujete kamaráda - údaje je nutné vyplnit na rodiče dítěte!

Přihlašování probíhá od 7.1. 2020 od 17:00 do 31.1. 2020 do 17:00 pro všechny zájemce zároveň! Nejpozději 1.2. vás budu informovat e-mailem o úspěšné registraci. V případě nenaplnění kapacity bude přihlašování probíhat dál.

Prioritu mají děti registrované v PS (tj. chodící do družinek PS Hády); sourozenci registrovaných dětí; a následně datum přihlášení .

Kapacita je stanovena na 48 míst (podle autobusové dopravy). Samotné tábořiště má však 56 míst, proto při případném překročení počtu 48 zájemců, vás poprosím o dopravu vlastní. Bohužel, větší autobus naše firma neposkytuje.