Oheň pro rodiče 2020

Vážení rodiče a přátelé,

Je za námi podivných pár měsíců a nějaké novinky nás určitě ještě čekají. Jednu takovou jsme si pro vás připravili i my – akci pro rodiče v přírodě a u táboráku. V sobotu 19.9. se za námi přijeďte podívat na louku u rozcestníku Nad Malou Říčkou. Přijďte se rozloučit s létem a u ohně a písniček zapomenout na starosti letošního roku.

Můžete se těšit na příjemné posezení s vedoucími, kamarády a poznáte nové rodiče. Bude se točit pivo a kofola a na ohni si můžete opéct špekáček, k dispozici bude i gril. Vlastní jídlo tedy s sebou. Na louce bude připraveno hřiště se sítí a jiné sportovní aktivity, lavičky k ohni a místo na stany k přespání do dalšího dne. 

Od sobotního rána budeme připravovat hřiště a sekat louku, příjezd tak můžete plánovat kolem poledne případně dříve s nářadím a pomoct nám. Dřevo na oheň nachystáme v průběhu odpoledne a v případě nutnosti půjdeme všichni znova. 

Na akci jsou vítané děti a vaši mazlíčci, na vlastní zodpovědnost, kromě sportovních aktivit zde nebude zajištěn žádný program. Akci chceme pojmout jako seznámení s vámi a naopak.

Hlásit se můžete zde.

Na místo je možné dojet na kole či pěšky po turistických značkách. I autem můžete přijet poblíž místu a zaparkovat bezpečně mimo cestu a dojít na místo pěšky.

Konec akce můžete naplánovat na neděli, kdy uklidíme a jak se každému bude chtít, odjedeme domů. V případě špatného počasí bude akce přesunuta na skupinu (nebo zrušena, záležet bude na situaci Covid 19).

Budeme rádi za veškerý váš zájem o tuto akci a těšíme se na Vás,

Hanka, Rumcajs a vedoucí.