Přihlašování na letní tábor Kaliště - 101 DALMATINŮ

Vážení rodiče a děti,

Tábor se koná od 30. 7. do 13. 8. 2022. Klasicky se potkáme na parkovišti u Alberta a společně pojedeme do Kaliště, Chalupa NA BĚLICI. 

Cena: 5000 Kč - v ceně je zahrnuto ubytování v budově, strava 5x denně, , programové a materiálové zajištění a doprava. Slevu mají registrované děti (200 Kč) a jejich sourozenci (dalších 200 Kč).

Zde se můžete přihlásit na náš tábor pro děti od 6 - 11 let (resp. 1. - 5. třída ZŠ). (V případě, že se tábora zúčastní i sourozenec, je možné přihlásit i dítě předškolního věku-prosím o podání informací do poznámky při přihlašování). Vyplněním krátkého formuláře zašlete předběžnou registraci, stejně jako tomu bylo v minulých letech po mailu. Pokud přihlašujete kamaráda - údaje je nutné vyplnit na rodiče dítěte!

Přihlašování probíhá do naplnění kapacity - tři místa volná. Obratem vás budu informovat e-mailem o úspěšné registraci a s pokyny k táboru.

Prioritu mají děti registrované v PS (tj. chodící do družinek PS Hády); sourozenci registrovaných dětí; a následně datum přihlášení.

FORMULÁŘ PRO PŘEDBĚŽNOU REGISTRACI: