Hády slaví 40!

Srdečně vás zveme na oslavu výročí 40 let PS Hády, 5. listopadu 2022 v SVČ Lužánkách od 18:30. Můžete se těšit na vystoupení členů Hády, hudební skupinu Acha, tombolu a bohatý doprovodný program, nebude chybět večerní raut a po celou dobu akce  bar. 

Prohlédněte si Pozvánku a úvodní letáček. 

Pro přihlášení prosíme vyplnit Přihlášku a následně provést platbu přes QR kód níže. 

 

V roce 1982 spolu s Základní školou Masarova vznikla pionýrská skupina Hády. V té době jsme měli zázemí na škole, v později jsme se přestěhovali na naše stále místo do kluboven u školy. Ze začátku měla PS Hády asi 50 oddílů a tedy patřila k největším v Brně. Postupně nás bylo stále méně - zůstalo asi 8 oddílů. Počet členů se ustálil na cca 100 lidí. Na PS se ustálily dva oddíly Cassiopea a Bílá peřej, tyto dva se spojily do jednoho 21. PTO Hády. V letošním roce 22/23 máme 4 družinky dětí a 1 družinku instruktorů, na schůzky chodí přes 20 vedoucích, máme dalších 30 aktivních členů a celkově je v Hády registrovaných 104 členů. Více o nás se dozvíte na plesu.

Přihláška 

Zde si můžete koupit vstupenku na ples ke čtyřicátému výročí PS Hády. Prosíme o platbu předem z důvodu lepší organizace plesu.

Vstupenky jsou rozděleny do dvou kategorií - pro registrované členy PS Hády a pro neregistrované členy PS Hády. Rezervace stolů nejsou k dispozici, na místě budou místa volně k sezení - pokud někdo stůl nebude využívat, můžete si přisednout.

Váháte, kterou vstupenku koupit? 

  • Registrovaný člen je ten, kdo má zaplacené členské příspěvky za rok 2022 za pionýrskou skupinu Hády. 
  • Neregistrovaný člen je ten, kdo má zaplacené příspěvky za jinou pionýrskou skupinu anebo je nemá zaplacené vůbec. 

 Platební údaje: 107-652150207 / 0100

 QR kódy pro platbu

Registrovaný členy PS Hády - 290 Kč

Zaplacené vstupenky obdržíte za několik dnů. 

Pokud budete mít nějaké dotazy, napište nám na hadyslavi40@gmail.com

 
 

Neregistrovaný člen PS Hády - 350 Kč

Pokračováním berete na vědomí, že Pionýr, z. s. - 91. PS Hády jako správce osobních údajů bude zpracovávat tyto osobní údaje, a to za účelem rezervace vstupenek. Osobní údaje nebudou v žádném případě použity k oslovování s nabídkami produktů a služeb.