Co se u nás děje

Pozastavení činnosti

2020-10-08
Vážení rodiče, vzhledem k nařízení vlády jsme nuceni pozastavit naši činnost do 25.10.2020. Je nám to moc líto, ale o to víc se na vás budeme těšit. Vaši vedoucí vás budou informovat o výletech, podzimkách a video schůzkách pro děti. Hlavně zdraví a pevné nervy 
Číst více...
Akce pro rodiče Oheň 2020

Akce pro rodiče Oheň 2020

2020-08-24
Vážení rodiče a přátelé, Je za námi podivných pár měsíců a nějaké novinky nás určitě ještě čekají. Jednu takovou jsme si pro vás připravili i my – akci pro rodiče v přírodě a u táboráku. V sobotu 19.9. se za námi přijeďte podívat na louku u rozcestníku Nad Malou Říčkou. Přijďte se rozloučit s létem a u ohně a písniček zapomenout na starosti letošního roku. Můžete se těšit na příjemné posezení s vedoucími, kamarády a poznáte nové rodiče. Bude se točit pivo a kofola a na ohni si můžete opéct špekáček, k dispozici bude i gril. Vlastní jídlo tedy s sebou. Na louce bude připraveno hřiště se sítí a jiné sportovní aktivity, lavičky k ohni a místo na stany k přespání do dalšího dne.  Od sobotního rána budeme připravovat hřiště a sekat louku, příjezd tak můžete plánovat kolem poledne případně dříve s nářadím a pomoct nám. Dřevo na oheň nachystáme v průběhu odpoledne a v případě nutnosti půjdeme všichni znova.  Na akci jsou vítané děti a vaši mazlíčci, na vlastní zodpovědnost, kromě sportovních aktivit zde nebude zajištěn žádný program. Akci chceme pojmout jako seznámení s vámi a naopak. Hlásit se můžete [zde](https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmmoTfDzOUv9JO5nziwWonchpcmvdeR4O4-Is1XbHyfKw9ZA/viewform). Na místo je možné dojet na kole či pěšky po turistických značkách. I autem můžete přijet poblíž místu a zaparkovat bezpečně mimo cestu a dojít na místo pěšky.
Číst více...
HÁDY mikiny

HÁDY mikiny

2020-04-30
Nový kousek do naší sbírky. Přicházíme s novými oranžovými mikinami ve dvou variantách - s kapucí a bez kapuce. Na obou zepředu modro-bílá nášivka Hády, velmi pohodlné a měkké. Už se nemůžeme dočkat, až je budou všichni nosit!!
Číst více...
Aby Vám od nás nic neuniklo, sledujte i náš Facebookový profil 91. PS Hády.

Rychlé info:

Rok 2020/21 začínáme schůzkami v druhém zářijovém týdnu. Koukněte se na družinky, ale pozor pospěšte si, většinou jsou již plné a nováčky nenabírají.

O našich schůzkách a jak se nás týkají opatření covidu Vás budeme informovat e-mailem a zde. Zatím dbáme na zvýšenou hygienu a vše bedlivě sledujeme. Pokud je dítě nemocné nebo někdo doma, prosím na schůzky jej neposílejte.

Letos nás čekají 3 akce Zelené ligy a to - ZaPsem, Deskovky a Seton. Info v Termináři a v Akcích.