Přihlašování na tábor Rozkoš - ZAKLÍNAČ

Vážení rodiče a děti,

zde se můžete přihlásit na náš letní tábor pro děti od 10 - 15 let (resp. 4. - 9. třída ZŠ). V případě, že se tábora zúčastní i sourozenec, je možné přihlásit i dítě mladší 10 let - prosím o podání informací do poznámky při přihlašování. Doporučujeme však dítě přihlásit na náš druhý tábor, který je určen pro mladší děti a jede se do budovy.

Tábor se koná v termínu 29. června - 13. července 2024. Klasicky se potkáme na parkovišti u Alberta a společně pojedeme do Rozkoše, na naše stanové tábořiště. 

Cena: 4800 Kč - v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava 5x denně, programové a materiálové zajištění a doprava. Slevu mají registrovaní členi do PS HÁDY (200 Kč) a jejich sourozenci (dalších 200 Kč).

Vyplněním krátkého formuláře zašlete předběžnou registraci, stejně jako tomu bylo v minulých letech po mailu. Pokud přihlašujete kamaráda - údaje je nutné vyplnit na rodiče dítěte! Po vyplnění formuláře obdržíte email s dalšími informacemi a pokyny na závazné přihlášení.

Prioritu mají děti registrované v PS (tj. chodící do družinek PS Hády); sourozenci registrovaných dětí; a následně datum přihlášení .

Přihlašování stále probíhá

FORMULÁŘ PRO PŘEDBĚŽNOU REGISTRACI: